PROFESJONALNIAUTORZY

Nasz zespół tworzą autorzy z wykształceniem wyższym z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu dokumentów specjalistycznych.

DOTRZYMYWANIE TERMINÓW

Dokumenty oddajemy zawsze w uzgodnionych terminach, przy czym oferujemy możliwość ekspresowego przygotowania dokumentów.

100% ORYGINALNOŚĆ

Wszystkie dokumenty są przygotowywane jako oryginał na podstawie wymagań klienta – żadnych plagiatów.

OFERTA CENOWA DO 24 GODZ.

Do 24 godz. przydzielimy autora, ktory oceni indywidualne wymagania klienta i wyślemy ofertę cenową.

Przygotowanie pracy licencjackiej

 

Nie masz czasu na napisanie pracy licencjackiej? Jesteś zajęty i nie wiesz, jak sobie poradzić? My Ci pomożemy. Przez nasz portal pracestudenckie.pl znajdziesz autora, który przygotuje Ci pracę licencjacką na miarę. Do 1 dnia przydzielimy Ci doświadczonego autora, który na podstawie Twoich potrzeb uzyska wstępne informacje o pracy licencjackiej, termin i budżet na przygotowanie dokumentów. Gwarantujemy 100% gwarancję oryginalności, jakości napisanej pracy, dotrzymanie uzgodnionych terminów i wysokiej jakości profesjonalistę, który poświęci Ci stałą uwagę podczas pisania pracy. 

Jak działa przygotowanie pracy licencjackiej?

 
Niezobowiązujące zamówienie pracy licencjackiej

Wyślij nam niezobowiązujące zamówienie, które będzie zawierać wszystkie potrzebne do przygotowania pracy informacje. Nie zapomnij załączyć budżetu, pomoże nam to przy wyborze autora. 

 
Wybór autora

Przyjęliśmy Twoje niezobowiązujące zamówienie i wysłaliśmy naszym autorom. Na podstawie wstępnych informacji dostaniecie e-mailem do 24 godzin cenę, za którą autor może przygotować dokumenty do Twojej pracy licencjackiej. 

 
Potwierdzenie zamówienia

W przypadku, gdy zgadzasz się z zaproponowaną ceną autora za pracę licencjacką, będzie konieczne opłacić zaliczkę w wysokości 30 %. Następnie opłaca się pracę w częściach.

 
Oddanie pracy licencjackiej

Po opłaceniu ostatniej raty otrzymasz kompletne dokumenty do pracy licencjackiej. W razie potrzeby pisanie pracy konsultuje się z Twoim promotorem, tak aby uniknąć niepotrzebnych reklamacji. 

 
Finalizacja i poprawki pracy licencjackiej

Gwarantujemy reklamację do 48 godzin, w tym czasie zapewnimy wszystkie dodatkowe poprawki i zmiany, które dostaniesz od promotora pracy końcowej.

 

 
Cena za napisanie pracy licencjackiej

Cenę za przygotowanie pracy licencjackiej ustalamy na podstawie terminu oddania pracy, stopnia trudności tematu i obszerności pracy

Niezobowiązujące zamówienie

Niezobowiązujące zamówienie przygotowania dokumentów nie zobowiązuje Cię do niczego, służy jedynie jako materiał, na podstawie którego autor może wysłać Ci adekwatną ofertę cenową. Jeżeli nie będziesz zadowolony z oferowanych usług, nie musisz kontynuować współpracy. Zamówienie staje się zobowiązujące dopiero po wyrażeniu zgody na wszystkie wymagania co do dokumentów, postępie przy przygotowaniu i opłaceniu pierwszej raty.