PROFESJONALNIAUTORZY

Nasz zespół tworzą autorzy z wykształceniem wyższym z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu dokumentów specjalistycznych.

DOTRZYMYWANIE TERMINÓW

Dokumenty oddajemy zawsze w uzgodnionych terminach, przy czym oferujemy możliwość ekspresowego przygotowania dokumentów.

100% ORYGINALNOŚĆ

Wszystkie dokumenty są przygotowywane jako oryginał na podstawie wymagań klienta – żadnych plagiatów.

OFERTA CENOWA DO 24 GODZ.

Do 24 godz. przydzielimy autora, ktory oceni indywidualne wymagania klienta i wyślemy ofertę cenową.

Prezentacja

Prezentacja to wystąpienie mówcy przed publicznością z odpowiednio przygotowanymi informacjami i materiałami pomocniczymi, które przygotował do bardziej szczegółowego przekazania informacji, podniesienia uważności publiki i dla własnej podpory. Publiczność należy przyciągnąć słowem i dźwiękiem. Pozycja mówcy jest bardzo ważna, ponieważ kontaktuje się on ze słuchaczami, tworzy i podtrzymuje kontakt z możliwością wpływania na poglądy swoich słuchaczy.

 

Jeżeli mówca nie ma wystarczającego doświadczenia w tworzeniu prezentacji, ma problemy z wysławianiem się lub czuje niepewność i stres, ponieważ podczas prezentacji jest on w centrum uwagi, należy poświęcić przygotowaniu prezentacji wystarczająco dużo uwagi. W ramach planowania i przygotowania prezentacji na początku trzeba zdefiniować cel, który prezentacja ma spełnić i postawić sobie pytania: „Co dokładnie chcę powiedzieć? Jak mogę to sformułować w zdaniu?“ Następnie należy wybrać rodzaj i ilość informacji, które autor chce zaprezentować, scharakteryzować inne obszary niezbędne do zrozumienia problematyki i rozważyć możliwości czasowe.

 

Drugim ważnym obszarem jest publiczność, dla której przeznaczona jest prezentacja. Należy najpierw ustalić informacje o tym, jaki rodzaj słuchaczy wysłucha prezentacji, w jakim wieku i liczbie, z jakich powodów planują wziąć udział w wydarzeniu (obowiązek, zainteresowanie), czy znają problematykę, ewentualnie, czego oczekują.