PROFESJONALNIAUTORZY

Nasz zespół tworzą autorzy z wykształceniem wyższym z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu dokumentów specjalistycznych.

DOTRZYMYWANIE TERMINÓW

Dokumenty oddajemy zawsze w uzgodnionych terminach, przy czym oferujemy możliwość ekspresowego przygotowania dokumentów.

100% ORYGINALNOŚĆ

Wszystkie dokumenty są przygotowywane jako oryginał na podstawie wymagań klienta – żadnych plagiatów.

OFERTA CENOWA DO 24 GODZ.

Do 24 godz. przydzielimy autora, ktory oceni indywidualne wymagania klienta i wyślemy ofertę cenową.

Praca MBA

 

 

Praca MBA to praca końcowa na studiach Master of Business Administration (MBA). MBA to zagraniczny tytuł wyższy w obszarze zarządzania na poziomie 2. stopnia studiów na polskim uniwersytecie szkoły wyższej. Zgodnie z ustawą o szkołach wyższych MBA nie jest włączone do systemu kształcenia wyższego w Rzeczypospolitej Polskiej, należy więc u nas do kształcenia ustawicznego. MBA powstało w Stanach Zjednoczonych z końcem 19. stulecia, gdy zaczęto stosować podejście naukowe w zarządzaniu.

 

Główną treść programów MBA tworzą wiadomości z rachunkowości, finansów, marketingu, zasobów ludzkich i zarządzania tak, aby jak najbardziej pokryły odpowiednie praktyczne potrzeby analizy i strategii zarządzania. Absolwenci uzyskują tytuł MBA, podawany za nazwiskiem, wraz z dyplomem lub odpowiednim certyfikatem. Studia są przeznaczone zwłaszcza przedstawicielom średniego i najwyższego szczebla zarządzania, właścicielom firm, przedsiębiorcom, handlowcom, ale też pracownikom administracji publicznej i państwowej, sektora non-profit i służby zdrowia.

 

Różnica w stosunku do klasycznych studiów wyższych jest w przypadku MBA znaczna. Studia MBA są skierowane na dalsze pogłębianie już nabytej wiedzy ponad wiedzę studiów wyższych i skupia się głównie na ich praktycznym wykorzystaniu. Koncentrowanie się głównie na praktyce tworzy wartość dodaną studiów MBA i podnosi kwalifikacje kandydatów na rynku pracy. Nauczanie zapewnia wielu specjalistów-praktyków, którzy oferują studentom własne know-how nabyte przez wieloletnie doświadczenia w tym obszarze. Spotkania lektorskie są nakierowane na rozwiązanie najróżniejszych przypadków. Przy okazji studenci zyskują wiele cennych i użytecznych w przyszłości kontaktów zawodowych i osobistych.