PROFESJONALNIAUTORZY

Nasz zespół tworzą autorzy z wykształceniem wyższym z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu dokumentów specjalistycznych.

DOTRZYMYWANIE TERMINÓW

Dokumenty oddajemy zawsze w uzgodnionych terminach, przy czym oferujemy możliwość ekspresowego przygotowania dokumentów.

100% ORYGINALNOŚĆ

Wszystkie dokumenty są przygotowywane jako oryginał na podstawie wymagań klienta – żadnych plagiatów.

OFERTA CENOWA DO 24 GODZ.

Do 24 godz. przydzielimy autora, ktory oceni indywidualne wymagania klienta i wyślemy ofertę cenową.

Jak działa przygotowanie pracy?

 
Złożenie niezobowiązującego zamówienia

Klient składa niezobowiązujące zamówienie na przygotowanie pracy dyplomowej, licencjackiej, zaliczeniowej czy pracy seminaryjnej.

 
Potwierdzenie zamówienia

Dla Twojego zamówienia znajdujemy odpowiedniego autora, który spełnia kryteria Twojego zadania, a następnie wysyłamy Ci ofertę cenową, jaką przedstawi autor za przygotowanie pracy.

 
Opłata za zamówienie

Po wyrażeniu zgody na cenę, klient uiści pierwszych 30% za przygotowanie dokumentacji. Po opłacie autor rozpoczyna pracę nad pisaniem, przy czym w ramach przygotowania dokumentacji, klient będzie miał cały czas możliwość konsultowania uwag.

 
Kontynuacja

Po opłaceniu ostatniej części klient otrzymuje kompletną dokumentację ze wszystkimi danymi przygotowanej pracy (abstrakt, spis treści, wstęp, rozwinięcie, zakończenie, bibliografia i komplet załączników).

 
Finalizacja

W razie potrzeby gwarantujemy reklamację do 48 godzin, kiedy uzgodnimy czas ewentualnych dodatkowych poprawek i zmian.

Niezobowiązujące zamówienie na pisanie pracy odpowiednio dokumentacji nie zobowiązuje Cię do niczego, służy tylko jako materiał, na podstawie którego nasz autor może Ci wysłać adekwatną ofertę cenową. Jeżeli nie będziesz zadowolony z oferowanej usługi w jakimkolwiek stopniu, nie musisz kontynuować współpracy. Zamówienie staje się zobowiązujące dopiero po wyrażeniu zgody na wszystkie warunki dotyczące dokumentacji, przetworzeniu i uiszczeniu pierwszej opłaty.