PROFESJONALNIAUTORZY

Nasz zespół tworzą autorzy z wykształceniem wyższym z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu dokumentów specjalistycznych.

DOTRZYMYWANIE TERMINÓW

Dokumenty oddajemy zawsze w uzgodnionych terminach, przy czym oferujemy możliwość ekspresowego przygotowania dokumentów.

100% ORYGINALNOŚĆ

Wszystkie dokumenty są przygotowywane jako oryginał na podstawie wymagań klienta – żadnych plagiatów.

OFERTA CENOWA DO 24 GODZ.

Do 24 godz. przydzielimy autora, ktory oceni indywidualne wymagania klienta i wyślemy ofertę cenową.

Dlaczego właśnie my

 

Zespół autorów pracestudenckie.pl tworzą tylko wysoko wykwalifikowani specjaliści z wykształceniem wyższym co najmniej drugiego stopnia, którzy przeszli przez trudny proces rekrutacji. W odróżnieniu od innych reklamowanych portali, gdzie otrzymasz oferty przygotowania dokumentów od różnych autorów, przy czym sam musisz spośród nich wybrać, my odpowiadamy za przydzielenie właściwego autora, który ma do przygotowania Twojego zamówienia właściwe kwalifikacje. Wszyscy autorzy są umownie zobowiązani przygotować zawsze oryginalne dzieło dokładnie według indywidualnych wymagań klienta i ręczą za to, że ich dzieła nigdy nie są plagiatami. Przed wysłaniem każdej części dokumentów do klienta, praca jest zawsze oceniana przez naszego wewnętrznego autora, czym zapewniamy dwustopniową kontrolę jakości dokumentów.

Naszym klientom zapewniamy całkowitą anonimowość, dlatego przy tworzeniu zamówienia nie ma potrzeby podawać osobistych danych, takich jak: imię nazwisko lub adres zamawiającego. Cała komunikacja z portalem jak też z autorem dzieła przebiega całkowicie dyskretnie, przy czym jedyne, co o Tobie wiemy to Twój adres e-mail. W przypadku, gdy podasz nam jakieś osobiste dane, nie będziemy ich archiwizować w naszym wewnętrznym systemie ani w żaden sposób rozpowszechniać lub przetwarzać.

W odróżnieniu od wielu konkurentów (głównie osób fizycznych), nasza firma działa legalnie i respektujemy prawa ochrony klienta, jak też inne Twoje prawa wymienione w dokumencie: Ogólne warunki handlowe

 

NASZE GWARANCJE

 

  • ORYGINALNOŚĆ
  • JAKOŚĆ
  • ANONIMOWOŚĆ
  • PROFESJONALIZM
  • ELASTYCZNOŚĆ
  • PROAKTYWNOŚĆ